Jak poprawić swoją sylwetkę? Co zrobić, aby mieć zgrabne ciało?

poprawić sylwetkę

Chcesz poprawić swoją sylwetkę? Twoim celem jest płaski brzuch wolny od tkanki tłuszczowej? Nic bardziej trudnego! Wystarczy, że zadbasz o efektywną pracę Twojego układu trawiennego. Jak tego dokonać?

Regularny posiłek = regularna prac układu trawiennego

Oczekujesz wydajniejszej pracy układu trawiennego? Zadbaj o to, by pory i wielkości posiłków były jednolite. Zaleca się dostarczać pożywienie co maksymalnie trzy godziny, co oznacza, że ilość posiłków w ciągu dnia powinna być nie mniejsza niż 5-6. 

Zrezygnuj z ciężkostrawnych potraw

Posiłki powinny być lekkie, wolne od ciężkostrawnych tłuszczy. Zrezygnuj z fast-foodów, sosów i słodyczy, a zobaczysz, że trawienie zacznie przebiegać swobodniej, a Ty nie będziesz mieć okazji narzekać na nadwagę!

Codzienna aktywność fizyczna

Codzienna aktywność fizyczna

Każdego dnia zadbaj o odpowiednią dawkę ruchu. Ćwiczenia aerobowe poprawią Twoją budowę i skład ciała, co dowiedziono licznymi badaniami. Trenuj minimum 30-45 minut każdego dnia, a szybko poczujesz różnicę. Ruch stymuluje organizm do wydajniejszej pracy. Dotyczy to także całego systemu trawiennego.

Skorzystaj z suplementacji

Suplementy diety to świetny pomysł na wspomaganie pracy organizmu. W przypadku układu trawiennego doskonale sprawdzą się takie substancje jak błonnik oraz kwas chlorogenowy. Obydwie substancje są w pełni bezpieczne i można dostarczyć je zarówno w postaci suplementów diet, jak w pożywieniu.

Skorzystaj z suplementacji

Regularny rytm dobowy

Zagwarantuj odpowiednią dawkę snu każdego dnia (minimum 6 godzin). Dodatkowo, pamiętaj o tym, by rytm dobowy zawsze wyglądał tak samo (stałe pory pracy, treningu oraz diety).

Pamiętaj! Wprowadzone zmiany nie skutkują natychmiastowo. Czasem potrzeba nawet kilku tygodni by poczuć różnicę. Nie mniej jednak – korzyści z wyżej wymienionych zmian jest mnóstwo. Z całą pewnością ta „metamorfoza” jest warta realizacji.

Dieta na odchudzanie – czyli co jeść aby schudnąc?

Piękna, zgrabna sylwetka to marzenie wielu osób. Niestety, częstokroć próbujemy drogi na skróty i rezygnujemy z podstawowego procesu redukcyjnego, a mianowicie – diety na odchudzanie. A przecież, odżywianie stanowi klucz do sukcesu.

Stosowanie diety na odchudzanie jest obligatoryjne. Bez zmian nawyków żywieniowych trudno o osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów. Dlatego też, jeśli marzysz o pięknej sylwetce – musisz zadbać o zdrowe, zbilansowane i pełnowartościowe odżywianie.

Na wstępie pragniemy zauważyć, że utrzymanie takiej diety nie jest łatwe. Metamorfoza nawyków żywieniowych dla wielu stanowi zdecydowanie najtrudniejszy krok w walce o nowe, zgrabniejsze „ja”. 

Decydując się na zmianę odżywiania powinniśmy zadbać o:

  • bilans diety (powinien być mniejszy o około 10-20% od generowanego zapotrzebowania energetycznego)
  • regularność
  • zdrowe posiłki

Te trzy elementy powinny zagwarantować dobre rezultaty.

Suplementy na odchudzanie, czyli czym wspierać dietę?

Oferta producentów suplementów diet na odchudzanie jest bardzo duża. Na półkach w sklepach, aptekach a nawet drogeriach – znajdziemy szereg różnych propozycji. Niestety, nie każda z nich jest warta uwagi. Wręcz można powiedzieć, że lwia część dostępnych środków jest po prostu nieefektywna.

Jak zatem odróżnić dobry, sprawdzony suplement od nieskutecznego rozwiązania? Doskonałym sposobem na weryfikację skuteczności jest uważne zaznajomienie się z opiniami i recenzjami na temat konkretnego produktu.

W chwili obecnej na rynku prym zdaje się wieść suplement diety Keto Actives, który przez wielu mylnie jest traktowany jako rozwiązanie na diecie ketogenicznej. Skald produktu jest na tyle uniwersalny, że można go stosować w każdym przypadku – niezależnie od typu zastosowanej diety na odchudzanie.

Keto Actives to propozycja bezpieczna (tylko naturalne składniki), o której więcej można przeczytać na oficjalnej stronie produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *