Na co pomaga zielony jęczmień? Który produkt wybrać?

mlody zielony jeczmien

Osoby, które dbają o swoje zdrowie i sylwetkę bardzo często wspomagają odżywianie różnego rodzaju suplementami diety. Młody jęczmień to jeden z preparatów, które wykorzystywane są szczególnie często. Co stoi za popularnością tego środka? Jakie właściwości posiada zielony jęczmień?

Młody jęczmień – na co pomaga?

Młody jęczmień to źródło wielu witamin i minerałów oraz co najważniejsze – błonnika. To środek, który może być wykorzystywany w leczeniu wszelakich zmian skórnych, cukrzycy oraz chorób sercowo-naczyniowych. Powszechnie wykorzystuje się go również w przypadku dolegliwości zapalnych, wirusowych oraz nowotworowych.

Młody jęczmień na odchudzanie

Zielony jęczmień to roślina w której zawartość błonnika pokarmowego jest niezwykle wysoka, przez co preparat ten można określić mianem wspomagającego odchudzanie. Wśród suplementów tego typu – jest jednym z najskuteczniejszych. Błonnik został poddany licznym badaniom o charakterze klinicznym, które potwierdzają ogromny wpływ na procesy przemiany materii. Dzienna zalecana dawka przez WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) to od 20-40 g dziennie (w zależności od trybu życia oraz wagi danej jednostki). Błonnik zawarty w młodym jęczmieniu wykazuje następujące właściwości pro-zdrowotne:

  • ogranicza wchłanianie złego cholesterolu

  • ogranicza wchłanianie trójglicerydów

  • doprowadza do obniżenia poziomu glukozy we krwi

  • ogranicza rozwój komórek nowotworowych w układzie trawiennym

  • rozwija korzystne bakterie w jelitach

  • reguluje wypróżnianie

  • oczyszcza organizm z toksyn

  • powoduje uczucie sytości

Młody jęczmień w tabletkach – hit czy kit?

Nie ma wątpliwości co do skuteczności młodego jęczmienia. To suplement, który na zachodzie odniósł wielki sukces. Podobnie sprawa ma się w Polsce, gdzie coraz większe grono osób zadowolonych z efektywności preparatu tworzy pozytywne recenzje. W Internecie: na portalach traktujących o zdrowiu i forach o urodzie znaleźć można wiele pochlebnych recenzji jęczmienia w tabletkach.

Niewątpliwie – młody jęczmień to prawdziwy hit, który z „kitem” nie ma absolutnie nic wspólnego. Co ważne, użytkownicy najczęściej stawiają na kompleksową formułę Green Barley Plus.

Prześlij nam swoją opinię na adres: redakcja@ansibem.pl a my zamieścimy ją w tym artykule!

Nadesłane przez Ka******8@gmail.com: Korzystałam z wielu różnych środków wspomagających redukcję wagi. Zwykle robiłam to bedąc na diecie, dlatego też ich ocena efektywności nie była miarodajna. Nie wiedziałam bowiem, czy chudnę bo mam dobrą dietę, czy też zastosowane suplementy są skuteczne. W każdym razie, redukcja w skali miesiąca nigdy nie była wyższa niż 2-3 kilogramy. Zmieniło się to wraz z zastosowaniem Green Barley Plus (zielony jęczmień wzbogacany Garcinią Cambogia). Tempo redukcji nagle wskoczyło na poziom nawet 8 kilogramów na miesiąc! Mało tego, nawet po zrezygnowaniu ze sztywnego jadłospisu – tabletki działały wyjątkowo silnie (3-5 kilogramów na miesiąc), co pozwoliło mi zrzucić 18 kilogramów w trzy miesiące. Produkt ten po prostu jest RE-WE-LA-CYJ-NY!

Nadesłane przez Mi*****7@wp.pl: Niezbyt ochoczo podchodziłem do suplementacji Green Barley Plus, jednakże ze względu na fakt, iż otrzymałem owe tabletki jako prezent od „Mikołaja”, niegrzecznie by było ich nie wykorzystać. Powiem szczerze, że nie stosowałem diety (praktycznie nie zmieniłem odżywiania), a udało się schudnąć niemało, bowiem ponad 15 kilogramów w ciągu zaledwie dwóch miesięcy. Z tego też względu, mój stosunek do suplementacji bardzo mocno się zmienił, choć należy sobie zdawać sprawę z tego, że nie każdy preparat jest tego warty.

Nadesłane przez Ra*****5@o2.pl: Ocena zielonego jęczmienia w kontekście odchudzania może być tylko jedna: 10/10. Schudłem naprawdę sporo kilogramów (myślę, że za sprawą tych tabletek!). Stosowałem produkt za ponad 100 złotych (Green Barley Plus), który polecił mi znajomy. Jedyne co mogę powiedzieć, to, że… nie znam efektywniejszego rozwiązania na nadwagę. Ten suplement był skuteczny mimo sporych zaniedbań żywieniowych z mojej strony. To prawdziwy spalacz tłuszczu, który dodatkowo mocno redukował mój apetyt (jadłem mniej nie dlatego, że byłem na redukcji, a dlatego, że nie miałem ochoty!). Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *